FANDOM


Witamy na Pound Puppies: Psia Paczka Wiki!

Witaj na pierwszej w Polsce wiki o serialu Pound Puppies: Psia Paczka, który emitowany jest na kanale teleTOON+ od 1 stycznia 2013 roku.
Każdy powyżej 13 roku życia, może dołączyć na wiki i zacząć edytować, dzięki założeniu konta. Jeśli masz mniej niż 13 lat, nie możesz założyć konta z powodu zasad Wiki dotyczących członkostwa.

O serialu

Pound Puppies: Psia paczka to amerykańsko-kanadyjski serial stworzony przez Paula Germaina i Joe Ansolabehere'a, produkowany przez Hasbro. Premiera miała miejsce na amerykańskiej stacji telewizyjnej The Hub (obecnie Discovery Family Chanel) 10 października 2010 roku, w Polsce emisja serialu odbyła się 1 stycznia 2013 roku na kanale TeleTOON+.
Seria opowiada o perypetiach grupy dzielnych psów, które ratują z opresji inne czworonogi. Ich najważniejszą misją jest szukanie domów dla bezpańskich szczeniaków. Lucky wraz z jamniczką Strudel, sprytnym chihuahuą Squirtem, opiekuńczą bokserką Cookie oraz niezdarnym owczarkiem Nibletem przeżywają niesamowite przygody, gdy małe czworonogi znajdują swoich wymarzonych właścicieli.

Główni bohaterowie
Administracja

Lenaa — biurokratka i administrator
GosiElla — administratorka

Ważne linki
RegulaminDrzewo kategoriiForum

Pomóż nam i spróbuj rozbudować tę wiki.

Możesz także pomóc rozbudować tę wiki poprzez edytowanie zalążków artykułów.

Współpraca

Wiki-wordmark DDZPPF Wiki Logo-ŻSis

Wikie seriali TeleToon +
75px-Logo.png

Dolina KoniEquestria GirlsGormitiGrajband WikiHuntikKaijudo- Mistrzowie PojedynkówLitlest Pet ShopKod LyokoMia i JaNinjagoPound Puppies: Psia PaczkaRanczo LenySherlock JakSpike TeamTara DuncanWakfu

(Dodaj swoją Wiki!)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.